zagraj w miłość

Odkryj moc małych rzeczy, które wszystko zmieniają. Stwórzcie dom, w którym każdy dzień okraszony jest odrobiną uwagi, czułym gestem i wspierającym słowem.

JAK DBASZ O miłość?

Aby być dobrym programistą, coachem, księgowym, prawnikiem, dziennikarzem czy inżynierem trzeba stale rozwijać się, poszukiwać nowej wiedzy i doświadczeń.
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi ulega złudzeniu, że w przypadku relacji inwestycja w rozwój jest zbędna?
Nic dziwnego, że wdziera się nuda, rozczarowanie, złośliwości i dystans, skoro małżonkowie przestają świadomie dbać o rozwój relacji. Wyobrażasz sobie, jak mogłoby być pięknie, gdyby każdy Twój dzień okraszony był odrobiną specjalnej uwagi, drobnym czułym gestem lub małą niespodzianką?

Wraz ze swoją drugą połówką dołącz do gry, która dostarczy nie tylko śmiechu, zabawy, niespodzianek i wzruszenia ale także pozwoli wprowadzić iskrę nowości do Twojej relacji. Przeniesie na poziom świadomy troskę i dbałość o Wasz związek. Będzie inspiracją do tego, by pomimo pośpiechu i licznych wyzwań każdego dnia odnajdywać przestrzeń dla partnera/partnerki.

 

wyjątkowa gra

R

30 zadań

Niektóre z nich są proste a inne wymagają nieco więcej wysiłku. Znajdziesz wśród nich zachęty do wspólnego spędzania czasu, do czułych gestów i słów, niespodzianek oraz spontaniczności.

Rywalizacja

Aby dodać szczyptę rywalizacji, na początku ustalcie Nagrodę Specjalną za zwycięstwo w rozgrywce. Każde wykonane zadanie przyniesie kolejne punkty, zwiększając szanse na zwycięstwo!
l

Czyste karty zadań

W Pudełku czeka na Was 10 czystych kart. To miejsce na Wasze pomysły! Wpiszcie na nich takie zadania, których realizacja przyniesie Wam najwięcej miłości, bliskości i radości.

Wplecione w życie

Najlepsza część gry wpleciona jest w codzienność! Raz w tygodniu losujecie zadania a potem przez cały tydzień mnożycie sposoby, w jakie można je realizować, by bardziej uszczęśliwić partnera.

Gra pełna miłości i miłość do gier

Od dziesięciu lat pracuję z parami coachingowo i na sali szkoleniowej. Wiem, jak wiele oporów muszą pokonać, aby przyjść

 • Odczuwają wstyd przed tym, aby się otworzyć.
 • Czują się niepewnie w takiej takiej formie spotkań.
 • Obawiają się bycia ocenionym.
 • Mają poczucie, że „nie jest jeszcze tak źle”. Liczą, że poradzą sobie sami.
 • Warsztaty czy sesje indywidualne są dla nich zbyt kosztowne.
 • Obawiają się, że spędzą czas na przegadywaniu po raz kolejny tych samych tematów.
 • Boją się, że to nie przyniesie rezultatu.

Jak się mają Gry dla par do realnej zmianY?

Pudełko dla Par to forma troszczenia się o związek, która pozwala ominą każdą z tych obaw!.

 • To nie jest mozolna praca nad związkiem, lecz lekka i przyjemna zabawa. Nic prostszego: losujesz  zadanie i wykonujesz je w ciągu tygodnia. To nic strasznego, prawda?
 • Gracie we własnym domu: nikt nie ocenia, nie patrzy na ręce, nie komentuje. Robisz ile chcesz, kiedy chcesz i tak, jak chcesz.
 • To dobrze, że “nie jest jeszcze tak źle”. Chyba nie chcesz czekać, aż będzie? A ta prosta, nie wymagająca zbyt wiele energii zabawa zwiększy szansę, że będzie dobrze 🙂
 • Ta gra może trwać przez okrągły rok. Będziecie dopisywać kolejne zadania. Wymyślać dodatkowe zasady. Zabierać ją na wczasy. A cena to wciąż tylko 85 zł. Czyli 1/4 ceny pojedynczej sesji dla par lub 1/3 ceny jednego krótkiego warsztatu.
 • Część zadań z gry dla par w domu zawiera propozycję rozmowy, ale… ta gra planszowa dla par jest inna niż inne dostępne na rynku propozycje. Tutaj uczymy się okazywać miłość w działaniu, a nie  tylko poprzez gadanie i wyjaśnianie.
 • Nie wiem jakich dokładnie rezultatów oczekujesz. Wiem jednak, że jeśli nic nie zmienisz, nic nowego nie wprowadzisz, to z całą pewnością tych rezultatów nie osiągniesz.

To co?

Zagrasz w miłość?

Pudełko dla Par. Zagraj w miłość – gra  dla dwojga.