Szukasz idealnego prezentu?

Dla Pary Młodej? Dla rodziców? Dla znajomych? Dla siebie?

Z miłości do najbliższych

Gdy zbliżała się 35 rocznica ślubu moich rodziców, chciałam im dać coś wyjątkowego. To wtedy powstało pierwsze, ręcznie robione Pudełko dla Par. Rodzice przyjęli je z lekką rezerwą, ale już po miesiącu opowiadali, jak realizują zadania i cieszą się nimi. Wtedy pomyślałam, że taki prezent mógłby przydać się także innym parom. Przez kolejne dwa lata przygotowywałam i testowałam grę, aż do stworzenia wersji, którą dziś możesz zdobyć.

Na czym polega zabawa? Posłuchaj!

Zalety Pudełka dla par

}

30 zadań

Niektóre z nich są proste a inne wymagają nieco więcej wysiłku. Znajdziesz wśród nich zachęty do wspólnego spędzania czasu, do czułych gestów i słów, niespodzianek oraz spontaniczności.

Rywalizacja

Aby dodać szczyptę adrenaliny, ustalcie Nagrodę Specjalną za zwycięstwo w rozgrywce. Każde wykonane zadanie przyniesie kolejne punkty, zwiększając szanse na zwycięstwo!

Wplecione w życie

Najlepsza część gry wpleciona jest w codzienność! Raz w tygodniu losujecie zadania a potem przez cały tydzień mnożycie sposoby, w jakie można je realizować, by bardziej uszczęśliwić partnera.
l

Czyste karty zadań

W Pudełku czeka na Was 10 czystych kart. To miejsce na Wasze pomysły! Wpiszcie na nich takie zadania, których realizacja przyniesie Wam najwięcej miłości, bliskości i radości.

Zaproś swoich najbliższych do świata, w którym każdy dzień okraszony jest odrobiną uwagi, drobnym czułym gestem, wspierającym słowem i małą niespodzianką. Odkryj moc małych rzeczy, które mogą dużo zmienić.

Podaruj grę jako prezent dla Pary Młodej. Dostarczy im ono nie tylko śmiechu, zabawy, niespodzianek i wzruszenia ale także pozwoli wzmacniać ich relację! 

1500 zadowolonych par

Inspiracje dla szczęśliwego związku

Cztery małżeńskie pułapki

Odpowiedzialność, zaufanie i uczciwość. Wielu z nas chce te wartości realizować w związku małżeńskim. Okazuje się jednak, że to pragnienie zwodzi nas na manowce wówczas, gdy zamiast pilnować własnych odpowiedzialnościach skupimy się na tym co robi i jaki jest partner....

czytaj dalej

Aleksandra Mroczko

Psycholog, autorka Pudełka

Jestem psychologiem, Pudełko dla Par  stworzyłam w oparciu o doświadczenie wyniesione z pracy, badania i 2 lata eksperymentów z produktem.

Pudełko dla Par

Dołącz do gry, która pozwoli umocnić Twoją relację.

  • Lista 30 zadań – zachęcających do wspólnego spędzania czasu,
  • Elementy losowości, wplecione w Waszą codzienną rutynę,
  • W pudełku znajdziecie także 10 pustych kart, które możecie wypełnić własnymi pomysłami na zadania!

Masz pytania?  Zadzwoń: 662 288 971

85 zł

0