Pozytywna zmiana w Twoim związku.

Skąd pomysł na pudełko dla par?

Gdy zbliżała się 35 rocznica ślubu moich rodziców, chciałam im dać coś wyjątkowego. To wtedy powstało pierwsze, ręcznie robione Pudełko dla Par. Rodzice przyjęli je z lekką rezerwą, ale już po miesiącu opowiadali, jak realizują zadania i cieszą się nimi. Wtedy pomyślałam, że taki prezent mógłby przydać się także innym parom. Przez kolejne dwa lata przygotowywałam i testowałam grę, aż do stworzenia wersji, którą dziś możesz zdobyć.

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

}

30 zadań

Niektóre z nich są proste a inne wymagają nieco więcej wysiłku. Znajdziesz wśród nich zachęty do wspólnego spędzania czasu, do czułych gestów i słów, niespodzianek oraz spontaniczności.

Rywalizacja o nagrody

Aby dodać szczyptę adrenaliny, ustalcie Nagrodę Specjalną za zwycięstwo w rozgrywce. Każde wykonane zadanie przyniesie kolejne punkty, zwiększając szanse na zwycięstwo!

Wplecione w życie

Najlepsza część gry wpleciona jest w codzienność! Raz w tygodniu losujecie zadania a potem przez cały tydzień mnożycie sposoby, w jakie można je realizować, by bardziej uszczęśliwić partnera. 

l

Czyste karty zadań

W Pudełku czeka na Was 10 czystych kart. To miejsce na Wasze pomysły! Wpiszcie na nich takie zadania, których realizacja przyniesie Wam najwięcej miłości, bliskości i radości. 

Otwórz się na szczęście w związku!

Wraz ze swoją drugą połówką dołącz do gry, która dostarczy nie tylko śmiechu, zabawy, niespodzianek i wzruszenia, ale także pozwoli umocnić Twoją relację.

zobacz pudełko dla par

To pudełko działa!

Setki sprzedanych pudełek oraz zadowolonych par z całej Polski!

BLOG

Szczęśliwego związku.

Gra w miłość vs gra w kto ma rację

Każdy z nas intuicyjnie czuje, że otwartość i dzielenie się z potrzeby serca mają sens. Działania inspirowane chęcią ubogacenia życia drugiego człowieka i świata mogą przynieść tylko dobro.  Wręcz trudno sobie wyobrazić szczęśliwą relację, w której nie ma pragnienia...

czytaj dalej

Cztery małżeńskie pułapki

Odpowiedzialność, zaufanie i uczciwość. Wielu z nas chce te wartości realizować w związku małżeńskim. Okazuje się jednak, że to pragnienie zwodzi nas na manowce wówczas, gdy zamiast pilnować własnych odpowiedzialnościach skupimy się na tym co robi i jaki jest partner....

czytaj dalej

Aleksandra Mroczko

Psycholog, autorka Pudełka

Jestem psychologiem i twórcą Pudełka dla Par. Słucham, doświadczam i nie boję się mówienia wprost. Pudełko dla Par  stworzyłam w oparciu o doświadczenie wyniesione z pracy, badania i 2 lata eksperymentów z produktem.  

0