Z miłości do najbliższych

Idea Pudełka dla Par zrodziła się we mnie z bardzo osobistych powodów. Gdy zbliżała się 35 rocznica ślubu moich rodziców, chciałam im dać coś wyjątkowego. To wtedy powstało pierwsze, ręcznie robione Pudełko dla Par. Rodzice przyjęli je z lekką rezerwą, ale już po miesiącu opowiadali, jak realizują zadania i cieszą się nimi. Wtedy pomyślałam, że taki prezent mógłby przydać się także innym parom. Przez kolejne dwa lata przygotowywałam i testowałam grę, aż do stworzenia wersji, którą dziś możesz zdobyć.

Na czym polega gra? Posłuchaj!

Na czym polega wyjątkowość gry?

}

30 zadań

Niektóre z nich są proste a inne wymagają nieco więcej wysiłku. Znajdziesz wśród nich zachęty do wspólnego spędzania czasu, do czułych gestów i słów, niespodzianek oraz spontaniczności.

Rywalizacja

Aby dodać szczyptę adrenaliny, ustalcie Nagrodę Specjalną za zwycięstwo w rozgrywce. Każde wykonane zadanie przyniesie kolejne punkty, zwiększając szanse na zwycięstwo!

Wplecione w życie

Najlepsza część gry wpleciona jest w codzienność! Raz w tygodniu losujecie zadania a potem przez cały tydzień mnożycie sposoby, w jakie można je realizować, by bardziej uszczęśliwić partnera.
l

Czyste karty zadań

W Pudełku czeka na Was 10 czystych kart. To miejsce na Wasze pomysły! Wpiszcie na nich takie zadania, których realizacja przyniesie Wam najwięcej miłości, bliskości i radości.

Otwórz się na szczęście w związku!

Wejdź do świata, w którym każdy dzień okraszony jest odrobiną uwagi, drobnym czułym gestem, wspierającym słowem i małą niespodzianką. Odkryj moc małych rzeczy, które zmieniają ogromnie dużo.

Wraz ze swoją drugą połówką dołącz do gry, która dostarczy nie tylko śmiechu, zabawy, niespodzianek i wzruszenia ale także pozwoli umocnić Twoją relację.

To Pudełko działa!

1740 zadowolonych par z całej Polski!

BLOG

Inspiracje szczęśliwego związku.

Gra w miłość vs gra w kto ma rację

Każdy z nas intuicyjnie czuje, że otwartość i dzielenie się z potrzeby serca mają sens. Działania inspirowane chęcią ubogacenia życia drugiego człowieka i świata mogą przynieść tylko dobro.  Wręcz trudno sobie wyobrazić szczęśliwą relację, w której nie ma pragnienia...

czytaj dalej

Dlaczego „gra w miłość” działa?

Aby mieć dobrą formę i zwyciężać wyścigi trzeba trenować. Aby relacja była w dobrej formie także trzeba się nią zająć. Ta gra to rodzaj treningu. Przez 30 tygodni będzie kierować Waszą uwagę na rozwijanie relacji, na Was, na Ciebie i drugą połówkę.

czytaj dalej

7 małych sposobów, aby dopieścić związek

Małe gesty i rytuały są jak rosa zwilżająca ziemię. Wielka ulewa pojawiająca się od święta nie pozwoli roślinom na przetrwanie, podczas gdy nawet niewielkie dawki codziennie pojawiających się kropel mogą się okazać ożywcze. Dbając o drobne rytuały wzmacniające związek tworzymy dobry podkład pozwalające lepiej mierzyć się z większymi wyzwaniami.

czytaj dalej

Aleksandra Mroczko

Psycholog, autorka Pudełka

Jestem psychologiem, Pudełko dla Par  stworzyłam w oparciu o doświadczenie wyniesione z pracy, badania i 2 lata eksperymentów z produktem.

Pudełko dla Par

Może się wydawać, że po pięciu, piętnastu czy dwudziestu pięciu latach razem, nic Was nie zaskoczy, nic wielkiego się nie zmieni. A może jednak przyda się:

  • 30 zadań, które zajmują krótką chwilę, a „robią różnicę”,
  • ekscytacja wspólnego losowania i wypatrywania drobnych gestów,
  • 10 czystych kart, które wypełnicie własnymi pomysłami na „małe przyjemności”?

Sprawdź, jak wiele może się zmienić w ciągu kilku tygodni lekkiej zabawy. Po prostu spróbuj. Co masz do stracenia?  

Masz pytania?  Zadzwoń: 662 288 971

85 zł

0