Zagraj w miłość

Gra, dzięki której każdego dnia pojawi się czuły gest, wzajemna uwaga, wsparcie i wzmacniające słowo.

Powody, dla których pokochacie

Pudełko dla Par

Wyzwala czułość

Kto nie chciałby zachować bliskości i uważności, którą się obdarzamy w okresie zauroczenia? Pudełko dla Par pokaże, że jest to możliwe, nawet w pędzie codzienności. Przywoła z powrotem czułe gesty i rytuały.

Uczy 5 Języków Miłości

Dajesz dużo, lecz nie jest to dostrzegane? Być może mówicie różnymi Językami Miłości. Zadania w Pudełku dla Par pozwolą Ci znaleźć gesty, słowa i czyny, które nie kosztują wiele, lecz wszystko zmieniają.

Wdzięczność zamiast napięcia

Nauczycie się zwracać uwagę na małe rzeczy, przeżywać wdzięczność a dzięki temu… Będziecie łatwiej przechodzić konflikty oraz pojawi się więcej namiętności.

“Polecam każdej parze zarówno tym, którzy są na początku wspólnej przygody, ponieważ to wspaniała metoda, żeby się poznać i szczerze otworzyć na bliską osobę! Jak również polecam parom z wieloletnim stażem, zadania nie pozwalają na nuuudę, a wprowadzają niespodziewane, interesujące atrakcje w związku”

Co jest w środku?

30 kart

z krótkimi zadaniami w pięciu językach miłości

10 czystych kart

na których zapiszecie wymyślone przez Was zadania

Dwie instrukcje

krótka, by zacząć od razu oraz długa, by poznać różne warianty gry

Plansza do liczenia punktów

korkowa plansza i drewniane pionki-pinezki

Pudełko dla Par – Gra planszowa dla par

(20 opinii klienta)

cena: 115 zł

Przykładowe zadania

Więcej szczęścia w kilka tygodni

3027 zadowolonych par z całej Polski!

"

Czekamy z niecierpliwością na każdy wtorek, żeby wylosować kolejne zadanie 🙂 Wyzwania są przyjemne, budują relację, ciekawie urozmaicają tydzień i uczą uważności na siebie 🙂 Świetny pomysł! 🙂

Polecam każdej parze zarówno tym, którzy są na początku wspólnej przygody, ponieważ to wspaniała metoda, żeby się poznać i szczerze otworzyć na bliską osobę! Jak również polecam parom z wieloletnim stażem, zadania nie pozwalają na nuuudę, a wprowadzają niespodziewane, interesujące atrakcje w związku 🙂 🙂 🙂

Basia Lorek, psycholożka

"

Inspiruje do bycia proaktywnym w małżeństwie. Jest świetną zabawą. Element rywalizacji dodaje smaczku podejmowanym wyzwaniom. Polecam wszystkim pragnącym rozwijać więź ze współmałżonkiem.

Magdalena Krajewska

“Ciekawa i bardzo zaskakująca gra, pomaga w poznaniu zarówno partnera jak i siebie samego, super zadania. Fajny pomysł na dbanie o relacje. Gorąco polecam”
Jakub Wiśniewski

“Dostaliśmy Pudełko dla par z okazji ślubu. Pamiętam, jak dobrze się przy tym bawiliśmy. Frajda niesamowita dla mnie, jak i dla męża 🙂 My również teraz w prezencie dajemy przyjaciołom, znajomym i bliskim Pudełko dla par na tą (ślub) czy inną okazję. Jest pięknie wykonane a zadania przemyślane i kreatywne.”

Sandra

“Pudełko dla Par jest rewelacyjną grą! Pomaga “odświeżyć” związek, wypracować codzienne chociażby drobne, ale niezbędne w każdym związku gesty, ponownie rozbudzić namiętność i wzmocnić relację między partnerami”

Aleksandra Eljasińska

O autorce

Aleksandra Mroczko, psycholożka

Od 2010 roku pracuję indywidualnie, w gabinecie oraz warsztatowo towarzysząc w znajdywaniu własnych ścieżek do równowagi i szczęścia.

Dzięki Pudełku dla par ubrałam współczesną wiedzę na temat miłości w związku w formę umożliwiającą jak najłatwiejsze jej zastosowanie. Pierwsza wersja gry była rocznicowym prezentem dla moich rodziców (poznaj tę historię). Przez dwa lata doskonaliłam je, konsultowałam i testowałam, aby stworzyć produkt, który realnie zmienia codzienność. Zresztą nie muszę Ci o tym pisać. Wkrótce się przecież przekonasz!

Więcej o mnie i moich działaniach dowiesz się na stronie aleksandramroczko.pl i w social mediach: