Zagraj w miłość

Dołącz do setek par, które zakochały się w sobie na nowo. 

Bawiąc się i rywalizując, wprowadzicie do codzienności rytuały wzmacniające Waszą miłość.

Powody, dla których pokochacie

Pudełko dla Par

Wyzwala czułość

Kto nie chciałby zachować bliskości i uważności, którą się obdarzamy w okresie zauroczenia? Pudełko dla Par pokaże, że jest to możliwe, nawet w pędzie codzienności. Przywoła z powrotem czułe gesty i rytuały.

Uczy 5 Języków Miłości

Dajesz dużo, lecz nie jest to dostrzegane? Być może mówicie różnymi Językami Miłości. Zadania w Pudełku dla Par pozwolą Ci znaleźć gesty, słowa i czyny, które nie kosztują wiele, lecz wszystko zmieniają.

Wdzięczność zamiast napięcia

Nauczycie się zwracać uwagę na małe rzeczy, przeżywać wdzięczność a dzięki temu… Będziecie łatwiej przechodzić konflikty oraz pojawi się więcej namiętności.

Co jeszcze zyskacie?

Rytuały i nawyki wzmacniające związek

Wzajemne docenienie i wdzięczność

Dużą zmianę przy niewielkim wysiłku

Realną poprawę jakości relacji

5 Języków Miłości w praktyce

Czułość i bliskość

Luz i zabawę

Narzędzie, które procentuje przez lata

„Polecam każdej parze zarówno tym, którzy są na początku wspólnej przygody, ponieważ to wspaniała metoda, żeby się poznać i szczerze otworzyć na bliską osobę! Jak również polecam parom z wieloletnim stażem, zadania nie pozwalają na nudę, a wprowadzają niespodziewane, interesujące atrakcje w związku”

Basia Lorek, psychoterapeutka

Co jest w środku?

30 kart z zadaniami

Niektóre z nich są proste a inne wymagają nieco więcej wysiłku. Znajdziesz wśród nich zachęty do wspólnego spędzania czasu, do czułych gestów i słów, niespodzianek oraz spontaniczności.

10 czystych kart zadań

To przestrzeń na Waszą kreatywność! Wpiszcie na tych kartach takie zadania, których realizacja przyniesie Wam najwięcej czułości i radości.

Dwie instrukcje

Kilkupunktowa skrócona instrukcja pozwoli zacząć grę w ciągu kilkunastu sekund. Dłuższa wyjaśni szczegóły, rozwieje wątpliwości i pokaże alternatywne warianty gry.

Plansza do liczenia punktów

Korkowa plansza i drewniane pionki-pinezki to świetny sposób na to, by przez mijające tygodnie nie pomylić się w liczeniu punktów.

Pudełko dla Par – Gra planszowa dla par

(20 opinii klienta)

cena: 125 zł

Więcej szczęścia w kilka tygodni

3027 zadowolonych par z całej Polski!

„Ciekawa i bardzo zaskakująca gra, pomaga w poznaniu zarówno partnera jak i siebie samego, super zadania. Fajny pomysł na dbanie o relacje. Gorąco polecam”
Jakub Wiśniewski

„Dostaliśmy Pudełko dla par z okazji ślubu. Pamiętam, jak dobrze się przy tym bawiliśmy. Frajda niesamowita dla mnie, jak i dla męża 🙂 My również teraz w prezencie dajemy przyjaciołom, znajomym i bliskim Pudełko dla par na tą (ślub) czy inną okazję. Jest pięknie wykonane a zadania przemyślane i kreatywne.”

Sandra

„Pudełko dla Par jest rewelacyjną grą! Pomaga „odświeżyć” związek, wypracować codzienne chociażby drobne, ale niezbędne w każdym związku gesty, ponownie rozbudzić namiętność i wzmocnić relację między partnerami”

Aleksandra Eljasińska

Przykładowe zadania

Graj w domu i na urlopie

Jak przebiega rozgrywka?

Gra opiera się na… robieniu miłych rzeczy. Raz w tygodniu losujecie zadanie, a na jego realizację macie 7 dni. Zadania są dobrane w taki sposób, aby uruchamiać różne płaszczyzny dbania o relację. Niektóre z nich są drobne i wymagające tylko chwili, a inne wymagają opracowania strategii, włożenia nieco więcej energii i czasu. Każde z nich można zrealizować na wiele różnych sposobów.

Aby dodać szczyptę rywalizacji, na początku ustalcie Nagrodę Specjalną za zwycięstwo w rozgrywce. Każde wykonane zadanie przyniesie kolejne punkty, zwiększając szanse na zwycięstwo!

Najlepsze jest to, że gra wpleciona jest w codzienność! Raz w tygodniu losujecie zadania a potem przez cały tydzień mnożycie sposoby, w jakie można je realizować, ku lepszej zabawie i dla dobra Waszej relacji.

 

O autorce

Aleksandra Mroczko, psycholożka

Od 2010 roku pracuję indywidualnie, w gabinecie oraz warsztatowo towarzysząc w znajdywaniu własnych ścieżek do równowagi i szczęścia.

Dzięki Pudełku dla par ubrałam współczesną wiedzę na temat miłości w formę umożliwiającą jak najłatwiejsze jej zastosowanie. Pierwsza wersja gry była rocznicowym prezentem dla moich rodziców (poznaj tę historię). Przez dwa lata doskonaliłam je, konsultowałam i testowałam, aby stworzyć produkt, który realnie zmienia codzienność. Zresztą nie muszę Ci o tym pisać. Wkrótce się przecież przekonasz!

Więcej o mnie i moich działaniach dowiesz się na stronie aleksandramroczko.pl i w social mediach: